Теплові лічильники

 

Однією з найдорожчих комунальних послуг є теплопостачання наших квартир. Але сімейний бюджет дуже часто потерпає від частини, що складає  вартість спожитого тепла. Уникнути непотрібних витрат можна з допомогою  такого пристрою, як квартирний лічильник  тепла. Сьогодні на ринку України представлено дуже великий вибір  моделей і видів теплолічильників. Імпортні та вітчизняні, простого і складного типу, з різною точністю та принципом дії. Механічні, ультразвукові,  електромагнітні. Як обрати найкращий лічильник тепла? Давайте розберемося з цим.

Важливим моментом стане тип системи опалення у вашій квартирі. Існує два їх види: вертикальна і горизонтальна розводка. Квартирний лічильник тепла установлюють в квартирах, які мають горизонтальну розводку. Ця схема опалення використовується у будівництві більшості нових житлових будівель. А головний, старий житловий фонд, складається переважно з будинків, що мають вертикальну розводку. Там використовувати звичайний лічильник теплової енергії в квартирах більш складно, а деколи навіть неможливо. У даному випадку доцільнішим буде монтаж лічильника тепла будинкового чи на під'їзд.

Необхідно визначити, який саме  лічильник теплової енергії вам потрібен. Електромагнітний, механічний лічильник тепла чи ультразвуковий теплолічильник. Більшість лічильників обліку тепла у Європі мають вигляд крильчатого багатоструменевого лічильника – механічного лічильника тепла. Ці прилади – досить точні та   розраховані на воду, що відповідають всім стандартам Європи. Вони  дуже  рідкісні в наших умовах експлуатації. Ціна на них набагато нижча, аніж на електромагнітні лічильники тепла чи ультразвукові. Ультразвукові лічильники не мають обертових деталей. Це  значно підвищує надійність і довговічність таких приладів, вони менш схильні до кавітації і абсолютно безшумні. Проте в них є високоточна електроніка, що набиває їм більшу ціну, ніж у механічних теплолічильників.

Лічильник тепла має реєструватися в державного обліку засобів вимірювальної техніки. Нескладно перевірити, чи ваш прилад вже задокументовано, попрохавши у продавця «Свідоцтво про затвердження типу засобів вимірювальної техніки». Це обов’язковий документ для всіх видів теплолічильників, які встановлюються в квартирах та будинках на території України. Це в першу чергу дає зрозуміти, що прилад перед тим, як отримав право на виробництво і продаж, пройшов усі перевірки та випробування, був ретельно  проаналізований фахівцями із державних спеціальних установ.

Ультразвуковий квартирний лічильник тепла Landis + Gyr Ultraheat T350/2WR6 DN15-DN20

lichylnyk tepla 1

 

 

Купити лічильник тепла можна безпосередньо залишивши заявку на сайті або зателефонувавши до нас за вказаними нижче контактними телефонами.

Лічильник тепла Ultraheat T350/2WR6 володіє ідеальним співвідношенням між його вартістю і та технічними можливостями (оптимальний функціонал за доступною ціною), отриманий в результаті, орієнтації при його розробці приладу виключно на перелік необхідних функцій, якими має володіти побутовий лічильник тепла. Металева робоча частина витратоміра характеризується високою надійністю, оскільки не містить деталей, що можуть бути схильними до швидкого зношування та обертових частин. Таки продуманий підхід до виробництва лічильників приніс результат у вигляді середнього терміну служби приладу - 15 років.

lichylnyk tepla 2

 

 

Ультразвуковий лічильник тепла Landis + Gyr Ultraheat-T550/UH50 DN15-DN40

 lichylnyk tepla 3

 

Лічильник тепла ULTRAHEAT UH50 призначений для вимірювання споживання тепла в закритих системах теплопостачання, теплоносій вода.

Лічильник тепла ULTRAHEAT UH50 розроблений для обчислення кількості теплоспоживання, використовується на закритих опалювальних системах теплопостачання, де в якості теплоносія використовується вода. Лічильник тепла ULTRAHEAT UH50 це удосконалена та модернізована модифікація популярної моделі теплового лічильника 2WR5. Сучасний теплообчислювач володіє більш розширеним функціоналом архівування, має кількісно більше комунікаційних модулів, інстальований радіомодуль, а також модуль підключення двох супуиніх лічильників з імпульсними виходами, значно покращено систему керування дисплеєм методом додавання двох кнопок управління.

lichylnyk tepla 4 

 Тепловий лічильник Суперком-01-SKS-3

lichylnyk tepla 5

Багатоканальні теплолічильники Суперком-01-1 дозволяють проводити точний контроль та облікувати теплову енергію і параметри теплоносія в різних типах систем опалення, як закритих, так і відкритих водяних системах. Зазвичай лічильники Суперком-01-1 використовують для комерційного обліку рівня теплоспоживання, в також показників водопостачання (холодного та гарячого). Сфера використання – теплопостачальники, теплові мережі, пункти тепла, об'єкти споживання (будівлі) комунального, побутового, комерційного та промислового призначення.

lichylnyk tepla 6