Лічильники води

Лічильник води в квартирі – один із найкращих методів, з допомогою якого ви можете проконтролювати витрати води в сім’ї. Лічильник води - це спеціальний невеликий прилад для обліку, що застосовується для вимірювання об'єму спожитої води. Цей об’єм вимірюється в кубічних метрах. За допомогою такого лічильника власники житлового приміщення зможуть побачити, скільки гарячої чи холодної води витратила за місяць їх сім'я, і ​​відповідно матимуть можливість не переплачувати. Таким способом вам вдасться зекономити близько 40% бюджету на комунальні послуги. Монтування лічильник води  найкраще довірити професійним працівникам із сертифікованих фірм, які мають дозвіл на виконання таких робіт та досвідчені в цій справі

При виборі та монтажі лічильника води варто врахувати, що всі прилади діляться на 4 групи за принципом їх дії:

  • Вихрові лічильники води. Реєструють власне частоту вихриків, які виникають на особливій ​​формі, яка занурена в потік води. Отримані дані характеризують швидкість цього потоку. Вони діють за  принципом, що базується на вимірюванні електрорушійної сили індукції в електропровідній рідині, яка рухається в магнітному полі. Електрорушійна сила, яка наводиться в рідині і залежить від швидкості її течії, з допомогою електродів подається у вимірник, де обчислюються витрати і об’єм рідини, що пройшла через перетинку трубопроводу. Такі пристрої користуються не меншою популярністю, аніж тахометричні. Їх головною перевагою є точність  показів. Вони полягають у визначенні швидкості і середньої площі течії води. На їх роботу абсолютно не впливає температура, щільність або в'язкість рідини. Тому ті, хто замислюється над економією води з лічильником, обирають саме цей пристрій.  Так вони  не платять зайвих коштів за неточні показники недосконалого приладу.
  • Тахометричні лічильники води. Це механічні лічильники, в яких механізм крильчатка чи турбіна, що проводять облік та  вміщені в потік, вони обертаються при русі рідини. Такі лічильники найпопулярніші у використанні в житлових приміщеннях. Вони відрізняються компактним розміром, надійністю, досить демократичною вартістю і доволі високою точністю у вимірюванні. В свою чергу цей тип лічильника поділяється на такі підвиди: крильчатий лічильники води та турбінний лічильник води
  • Ультразвукові лічильники води. Аналізують акустичний ефект, який з'являється при проходженні ультразвукових коливань через рухомий потік води.

Також розрізняють прилади за призначенням: промислового і побутового типу. Перший застосовують на підприємствах, а другий - для звичайних приміщень. З усього розмаїття лічильників для квартир зазвичай спеціалісти радять саме ці два: електромагнітні лічильники води або тахометричні.

Для того, щоб купити лічильник води можна, залишайте заявку на сайті або телефонуйте до нас за поданими нижче контактними телефонами.

Лічильник води одноструменевий PoWoGaz JS

Лічильники води даної моделі створені для облікування об'ємів спожитої води у водопостачальних мережах, системах опалювання на комерційних та промислових об'єктах, і об'єктах комунальної власності.

лічильники води оптом

 

Функціональні та конструктивні особливості, якими володіє лічильник води PoWoGaz JS:

  • ♦ незначні втрати тиску
  • ♦ вимірювальна камера та лічильний механізм розташовані розділені
  • ♦ функціональний тип лічильника - одноструменевий крильчатий сухохідний
  • ♦ корпус виготовлений з латуні

  

Допустимі температурні параметри вимірювального середовища становлять від +5 до +90 градусів.

Функціональне положення приладу: горизонтальне або вертикальне.

Робочий тиск до 16 бар.

Лічильний механізм стрілочно-барабанного сухого типу з магнітним з'єднанням.

Є технічна можливість обладнати пристрій антимагнітним екраном, що дозволить нівелювати можливі спроби впливу на лічильник води. Прилад також обладнаний герконовим датчиком імпульсів з кабелем довжиною 2 м.

З'єднання різьбового типу.

lichylnyky vody 1

 

Лічильник води JM

Багатоструменевий, крильчастий   прилад обліку води мокрого типу, створений для обчислення споживання і обсягів холодної води з максимальною температурою до 30 °С. Прилад розроблений на роботу при максимальному робочому навантаженні до 16 бар (PN 16)

 

лічильник води купити

 

Використовуються дані лічильники води, як правило в житлово-комунальній інфраструктурі та промисловому будівництві

Метрологічна інформація: Холодна вода: R160 - H (ISO 4064, "C" класу)

Основні переваги:

♦ Стійкий до впливу електромагнітного поля

♦ Високточні покази - згідно сучасними метрологічними вимогами MID

♦ Простота у використанні, легкість зчитування показників

♦ Корпус лічильника герметизований стійкий до утворення конденсату

♦ Захищений від втручання ззовні

♦ Механізм вимірювання - барабанний,вимірювальні камерами, заповнені гліцериновим розчином.

lichylnyk vody 2

Промислові турбінні лічильники води

Виготовлені відповідно до сучасних європейських метрологічних вимог норми EN і рекомендацій OIML.

 

турбінні лічильники води

lichylnyk vody 3